Wiemy dużo o standardach higieny

Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie badań mikrobiologicznych wody, wentylacji oraz procedur higienicznych. Nasza firma istnieje na rynku już 15 lat. Od 2005 roku opracowaliśmy i wdrożyliśmy procedury dla ponad 200 przedsiębiorstw oraz wykonaliśmy ponad 300 zleceń na badanie mikrobiologiczne wody i wentylacji.

 

W ramach naszej działalności przeprowadzamy również badania wydajności wentylacji pod kątem wymogów Sanepidu. Jej sprawność wpływa w znaczący sposób na bezpieczeństwo, komfort pracy i przebywania w pomieszczeniu.

 

Świadczymy także usługę badania mikrobiologicznego zimnej i ciepłej wody w lokalach gastronomicznych. Jego celem jest zapobieganie ewentualnym zagrożeniom dla ludzi i zapewnienie bezpieczeństwa żywności. Obowiązek okresowego wykonywania badań mikrobiologicznych wody nakładają na właścicieli lokali gastronomicznych stosowne przepisy.

 

W naszym laboratorium sprawdzamy wodę pod kątem obecności szkodliwych dla zdrowia substancji i mikroorganizmów uwzględniając wymagania lokalnego oddziału Sanepidu.

 

Skontaktuj się z nami tutaj. My zajmiemy się resztą!

Współpracowaliśmy m.in. z: